Φόρτωση Εκδηλώσεις

Εγκαίνια της αίθουσας του Τμήματος «ΚΙΒΩΤΟΣ ΤΕΧΝΗΣ» και «αναδρομική έκθεση ζωγραφικής» του αφυπηρετήσαντος Καθηγητή Τρύφωνα Τσομπάνη με τίτλο: 50 χρόνια δημιουργήματα δια χειρός Τρύφωνος

22 Οκτωβρίου | 09:00 - 20:00

ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΘΕΟΛΟΓΙΚΗ ΣΧΟΛΗ
ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ & ΧΡΙΣΤΙΑΝΙΚΟΥ
ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ

Ο Πρόεδρος του Τμήματος Κοινωνικής Θεολογίας & Χριστιανικού Πολιτισμού, σας καλεί στα εγκαίνια της αίθουσας του Τμήματος «ΚΙΒΩΤΟΣ ΤΕΧΝΗΣ» και στην «αναδρομική έκθεση ζωγραφικής» του αφυπηρετήσαντος  Καθηγητή Τρύφωνα Τσομπάνη  με τίτλο:

50 χρόνια  δημιουργήματα δια χειρός Τρύφωνος

Την Τρίτη  22 Οκτωβρίου 2024  και ώρα 11:30  στον νέο εκθεσιακό χώρο του Τμήματος  στο ισόγειο της Θεολογικής Σχολής (γρ.110)

Με κάθε τιμή
Ο  ΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΡΑΛΙΔΗΣ
ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ

Λεπτομέρειες

Ημερομηνία:
22 Οκτωβρίου
Ώρα:
Κατηγορία Εκδήλωση:

Χώρος Διεξαγωγής

“Κιβωτός Τέχνης” – Ισόγειο Θεολογικής Σχολής – Αίθουσα 110

Διοργανωτής

Τμήμα Κοινωνικής Θεολογίας & Χριστιανικού Πολιτισμού

Έκθεση ζωγραφική1

Κατεβάστε το PDF

Λυπούμαστε, δεν ήταν δυνατή η εμφάνιση του εγγράφου PDF. Μπορείτε να δείτε το PDF εδώ: https://past.auth.gr/website/wp-content/uploads/2024/10/Έκθεση-ζωγραφική1.pdf

Νέα / Εκδηλώσεις

Πατήστε εδώ για να δείτε πληροφορίες για την εγγραφή Πρωτοετών Φοιτητών (Συνεχής ενημέρωση)